WWW.TURGIKAUBAD.EE

 

Veebipoe www.turgikaubad.ee (edaspidi veebipood) omanik on AKS Kaubandus OÜ (registrikood 16028101) asukohaga Mere 83 45501, Võsu, Haljala vald, Lääne-Virumaa.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

1.1. Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
1.2. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud veebipoes vahetult kauba juures.

2. Tellimuse vormistamine

2.1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi, seda on võimalik teha vajutades nupule “Pane korvi”.
2.2. Ostukorvi sisu nägemiseks tuleb valida veebilehe paremalt ülevalt nurgast „Ostukorv”.
2.3. Ostu on võimalik sooritada kas külalisena või kasutajaks registreerides.
2.4. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis.
2.5. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.
2.6.Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.
2.7.Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3. Maksmine

3.1.Tellimuste eest saab tasuda pangaülekandega, kohapeal sularahas ja kaartiga.

4. Kohaletoimetamine
4.1. Kliendil on võimalik valida erinevate toote kohaletoimetamise viiside vahel Euroopa piires. Toote kohalejõudmine sõltub kliendi poolt valitud postiteenusest. Valides kohaletoimetamise viisina Omniva, Itella SmartPOST, DPD, Venipak, Venipak kuller teenuse, jõuab toode kliendi poolt valitud pakiautomaati maksimaalselt 5 tööpäeva jooksul arvates tellimuse kinnituse saatmisest kliendi e-posti aadressile. Venipak Eesti kuller tagab kauba kliendile kättetoimetamise Eestis maksimaalselt 3 tööpäeva jooksul, Lätis ja Leedus maksimaalselt 5 tööpäeva jooksul.
4.2. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse klienti SMS teatega, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta ning hoiutähtaja lõppu. Automaadid on avatud 24 tundi. Toodet hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Juhul kui klient ei lähe tootele järgi eelmainitud tähtaja jooksul, on klient kohustatud hüvitama korduva saatmisega seotud kulud.
4.3. Eesti piires tehtud tellimustele toodete kogumaksumusega alates 49 eurot on postiteenus tasuta.
4.4. Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Veebipood ei vastuta toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või -õigsusest. Puruneva kauba puhul tuleks transpordimeetodiks valida Omniva, kuna see sisaldab õrna käsitlemist. Muude tarnemeetodite puhul ei vastuta e-pood kauba mittepurunemise eest.
4.5. Juhul, kui toode ei jõua kliendini heas seisukorras ja kinnises pakendis, on klient kohustatud sellest veebipoodi teavitama, saates vastavasisulise kirja e-posti aadressile: www.info@turgikaubad.ee
või helistades +372 56 981136.

5. Taganemisõigus

5.1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
5.2. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
5.3.14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
5.4.Tagastamisõigus ei kehti muu hulgas: Kauba puhul, mis mis on kiiresti riknev või vananev; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud.
5.5. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile www.info@turgikaubad.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
5.6. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
5.7. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
5.8. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
5.9. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

6. Pretensiooni esitamise õigus

6.1. Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.
6.2. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile www.info@turgikaubad.ee või helistada telefonil: +372 56 981136.
6.3. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
6.4. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
6.5.Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

7. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

7.1. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
7.2. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
7.3. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
7.4. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

8. Vaidluste lahendamine

8.1. Kui ostjal on veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile www.info@turgikaubad.ee või helistada telefonil: +372 56 981136.
8.2. Kui ostja ja veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
8.3.Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.